OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIA! PROEJKT POSIADA POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE.

Projekt Amarelo obejmuje 87 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 35 do 80 m². Trzy budynki o trzech kondygnacjach mieszkalnych otaczają wewnętrzny dziedziniec ze starannie zaaranżowaną zielenią oraz placem zabaw dla dzieci. Inwestycja została zrealizowana w I kw. 2017 r. 

Dzięki położeniu na osi północ-południe, inwestycja oferuje mieszkania o niezwykle atrakcyjnej ekspozycji. Apartamenty zaprojektowano z możliwością wydzielenia kuchni. Wszystkie kondygnacje budynków są obsługiwane przez wygodne, przestronne windy.

Ogólnodostępny wewnętrzny dziedziniec stanie się zacisznym i pełnym zieleni miejscem wypoczynku. Jego część będzie zajmował plac zabaw dla dzieci. Z uwagi na potrzeby rodzin z dziećmi, mieszkania na parterze zostały wyposażone w tarasy oraz ogródki.

Szpalery drzew od strony lokalnej drogi i żywopłoty w pobliżu okien mieszkań na parterze to tylko niektóre ze starannie przemyślanych rozwiązań architektury krajobrazu projektu Amarelo, których celem jest zagwarantowanie Państwu komfortu i poczucia intymności.

  • Przyjazna architektura
    Zespół trzech budynków w ciepłej kolorystyce, wysokie okna, szklane balustrady
  • Praktyczne i wygodne rozwiązania
    Podziemny garaż, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie do przechowywania rowerów i wózków
  • Z myślą o rodzinach z dziećmi
    Windy, plac zabaw, tereny zielone, bliskość centrum

Termin realizacji inwestycji: I kw. 2017r.

Osiedle Amarelo_Wroclaw_Krzyki_ujecie dzienne elewacja polnocna_14102015_

 

 

Osiedle Amarelo_Wroclaw_Krzyki_ujecie dzienne lot_14102015_